До уваги абонентів. Важлива інформація про зміну вартості тарифних планів

Шановні клієнти!

Ми багато років докладаємо свої зусилля для того, щоб наші послуги ставали якіснішими і різноманітними. І ми прекрасно усвідомлюємо те, що наш успіх всі ці роки будувався насамперед на довірчих взаєминах з Вами.

Тому нам особливо прикро повідомляти, що з 10 січня 2019 року інтернет провайдер ISP SILA змушений підвищити вартість тарифних планів на послуги інтернет. Ми повністю поділяємо Ваше невдоволення таким рішенням, але просимо поставитися з розумінням: адже ISP SILA працює в тих же самих економічних умовах, в яких на даний момент живуть всі жителі. Як і у всіх, у нас зросла вартість оренди виробничих приміщень, подорожчали інтернет-канали та телекомунікаційне обладнання. У зв’язку з цим, перед нами виник непростий вибір – або підвищити тарифи, або скоротити число співробітників і знизити якість послуг.

Ми розуміємо, що підвищення вартості послуг викличе незручності. Але на даний момент всі можливі способи утримання цін на колишньому рівні вичерпані. Коригування вартості пакетів послуг – це єдина і критично необхідний захід, який дозволить зберегти якість наданої послуги і дасть можливість забезпечити необхідні умови для стабільного обслуговування абонентів.

Розраховуємо на Ваше розуміння!

Другие новости

Оставить заявку

Пожалуйста, заполните поля ниже.

X
Заявка на подключение