Оплата

Ви можете здійснювати платежі готівкою на відділенні офісу за адресою м. Кропивницький, вул. Волкова 11 корпус 1. Фінанси на рахунок зараховуються одразу після поповнення.
Здійснення платежу можливо в Особистому кабінеті користувача. У призначенні платежу вкажіть код особового рахунку. Дізнатися Ваш код особового рахунку можно в кабінеті користувача.
Розташування терміналів на мапі

Комісія для платежів через мережу терміналів складає 4% від суми. Зверніть увагу на те, що при формуванні платежу треба указати код особового рахунку, дізнатися Ваш код особового рахунку можно в кабінеті користувача.

Для оплати наших послуг можно користуватись мережею терміналів City-Pay. Комісія при оплаті складає 4% від суми.
Оплатити наші послуги можно в терміналах ПриватБанку або через систему Приват24. При оплаті через термінал необхідно вибрати вид платежу "Інтернет", потім вибрати опцію "Пошук за назвою ..." Вкажіть "sila" або "ККС". Далі потрібно ввести код особового рахунку та здійснити оплату.

Для оплати через Приват24 виберіть "мої платежі", в поле пошук введіть "sila" і натисніть "Далі". Зі списку підприємств виберіть "ІСП SILA-інтернет ККС". Введіть код Вашого особового рахунку.
Розташування терміналів на мапі

Наші послуги можна оплатіті через мережу терміналів банку "Національний кредит банк".

Ви можете здійснити оплату через термінали мережі City24

Офіційний сайт