Smart TV

   Smart TV (укр.Розумне телебачення), або Connected TV – технологія інтеграції інтернету і цифрових інтерактивних сервісів в сучасні телевізори і ресівери цифрового телебачення, а також в технічному симбіозі між комп’ютерами і телевізорами/ресиверами цифрового телебачення, раніше іменована «Connected TV».

Нові пристрої з підтримкою Smart TV (що фактично є комп’ютерами в форм-факторі телевізора і з підтримкою його можливостей), переважно націлені на підтримку розважальних медіа в Інтернеті: дають можливість переглядати фільми, мультфільми і серіали, виключаючи, нарешті, потребу в звичайному телебаченні. В даний час є безліч мобільних операційних систем, і, в той час, як більшість з них орієнтовані на смартфони, неттопи і планшетний комп’ютер, деякі також підтримують технологію Smart TV або ж були розроблені спеціально для неї. Найчастіше Smart TV працюють на базі операційних систем Linux і Android.

В даний момент Ви можете самостійно налаштувати послугу Smart TV на телевізорі, в залежності від його моделі. Компанія не стягує плату за послугу, всі налаштування користувач проводить індивідуально на своєму обладнанні. Можемо порадити Вам скористатися наступними сервісами:
Оставить заявку

Пожалуйста, заполните поля ниже.

X
Заявка на подключение