Оплата

До уваги абонентів. При оплаті послуг через сервіс Монобанк платіж може зараховуватися банком на рахунок до 3-х робочих днів. Просимо враховувати терміни перед оплатою.

Одержувач - ФОП ПАНІНА СВІТЛАНА ВІТАЛІЇВНА

Розрахунковий рахунок - IBAN UA363052990000026005030123803 АТ КБ «ПРИВАТБАНК»

ЄДРПОУ 2624200383

МФО 305299

Призначення платежу: за інтернет послуги від Іванова І.І., особистий рахунок № ..... адреса ......

Ви можете здійснювати платежі готівкою на відділенні офісу за адресою м. Кропивницький, вул. Волкова 11 корпус 1. Фінанси на рахунок зараховуються одразу після поповнення.
Шановні абоненти, нагадуємо про швидкий спосіб оплати через сервіс Приват24

1. Для оплати перейдіть за посиланням
2. Введіть Ваш особовий рахунок
3. Заповніть дані картки
4. Натисніть “Підтвердити платіж” і дотримуйтесь
подальших інструкцій сервісу

ПЕРЕЙТИ ДО ОПЛАТИ

Здійснення платежу можливо в Особистому кабінеті користувача. У призначенні платежу вкажіть код особового рахунку. Дізнатися Ваш код особового рахунку можно в кабінеті користувача.
Розташування терміналів на мапі

Комісія для платежів через мережу терміналів складає 4% від суми. Зверніть увагу на те, що при формуванні платежу треба указати код особового рахунку, дізнатися Ваш код особового рахунку можно в кабінеті користувача.

Для оплати наших послуг можно користуватись мережею терміналів City-Pay. Комісія при оплаті складає 4% від суми.
Оплатити наші послуги можно в терміналах ПриватБанку або через систему Приват24. При оплаті через термінал необхідно вибрати вид платежу "Інтернет", потім вибрати опцію "Пошук за назвою ..." Вкажіть "sila" або "ККС". Далі потрібно ввести код особового рахунку та здійснити оплату.

Для оплати через Приват24 виберіть "мої платежі", в поле пошук введіть "sila" і натисніть "Далі". Зі списку підприємств виберіть "ІСП SILA-інтернет ККС". Введіть код Вашого особового рахунку.
Розташування терміналів на мапі

Наші послуги можна оплатіті через мережу терміналів банку "Національний кредит банк".

Ви можете здійснити оплату через термінали мережі City24

ОПЛАТА ОНЛАЙН

Шановні абоненти, нагадуємо Вам про те, що при оплаті через сервіси Приват-банку платіж на розрахунковий рахунок надходить протягом кількох годин.

При оплаті через інші банки – платіж надходить до 3-х робочих днів. Обов’язково звіртеся з правильністю набору Вашого особового рахунку! Прохання враховувати ці терміни при внесенні абонплати, а також обов’язково зберігати чеки до надходження грошей на рахунок.

У разі, коли Ви вносите абонентську плату самостійно через термінали, банк або пошту за послугу Інтернет за 5 місяців просимо Вас повідомити нашим операторам про цю операцію для нарахування БОНУСУ на Ваш особовий рахунок у розмірі абонентської плати за Один місяць (подарунок).